Praznovanje dneva Zemlje

Naša šola je dan Zemlje obeležila z dobrodelno prireditvijo, ki je tokrat potekala v športnem vzdušju. Otroci in starši so se pomerili in zabavali v številnih športnih disciplinah. Znani in uspešni športnice in športniki so naši šoli podarili svojo športno opremo, jo opremili s svojimi podpisi in s tem obogatili zbirko predmetov za dobrodelno dražbo.

Na prireditvi so pustili pečat tudi učenci, ki sodelujejo v projektu Erasmus+. Prodajali so zdravilna in druga zelišča, ki so jih posadili doma na svojih vrtovih, predstavili reciklirana oblačila, prodajali stare knjige, igrače in pripravili športne aktivnosti za vse udeležence.

Na dogodku so sodelovali starši, lokalna skupnost in člani Mestnega sveta Mestne občine Ljubljana.